Menu
Kampe
Marts 2024
6.
onsdag
23.59
TGB
UHT
Kvinder
Senior
VinterBOLD Kvindesenior 1 • Pulje 1
TGB´s anlæg
Allerød Fodbold Klub
TGB´s anlæg
Stævner
November 2023
11.
lørdag
09.30
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Ringsted Stadion Kunstgræs
Ringsted IF
Ringsted Stadion Kunstgræs
11.
lørdag
09.30
Slagelse B&I (2)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Ringsted Stadion Kunstgræs
Næstved I.F.
Ringsted Stadion Kunstgræs
11.
lørdag
09.30
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Borup IF Fodbold
Ringsted Stadion Kunstgræs
11.
lørdag
09.30
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Udehold
Ringsted Stadion Kunstgræs
11.
lørdag
09.55
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Ringsted Stadion Kunstgræs
Næstved I.F.
Ringsted Stadion Kunstgræs
11.
lørdag
09.55
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Ringsted Stadion Kunstgræs
Slagelse B&I (2)
Ringsted Stadion Kunstgræs
11.
lørdag
09.55
Borup IF Fodbold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Udehold
Ringsted Stadion Kunstgræs
11.
lørdag
10.20
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Ringsted Stadion Kunstgræs
Næstved I.F.
Ringsted Stadion Kunstgræs
11.
lørdag
10.20
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Ringsted Stadion Kunstgræs
Slagelse B&I (2)
Ringsted Stadion Kunstgræs
11.
lørdag
10.20
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Udehold
Ringsted Stadion Kunstgræs
11.
lørdag
10.20
Borup IF Fodbold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Udehold
Ringsted Stadion Kunstgræs
12.
søndag
10.00
Tårnby FF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Sportspladsen i Syd
Udehold
Sportspladsen i Syd
12.
søndag
10.00
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Sportspladsen i Syd
Udehold
Sportspladsen i Syd
12.
søndag
10.00
Ørestad IF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Køge BK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
12.
søndag
10.00
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
12.
søndag
10.00
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Sorø Stadion, Kunstgræs
Næstved I.F.
Sorø Stadion, Kunstgræs
12.
søndag
10.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Sorø Stadion, Kunstgræs
Sorø Freja (2)
Sorø Stadion, Kunstgræs
12.
søndag
10.25
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Sportspladsen i Syd
Udehold
Sportspladsen i Syd
12.
søndag
10.25
Køge BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
12.
søndag
10.25
Ørestad IF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Sundby Bk.
Kløvermarkens Idrætsanlæg
12.
søndag
10.25
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Sorø Stadion, Kunstgræs
Sorø Freja (2)
Sorø Stadion, Kunstgræs
12.
søndag
10.25
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Sorø Stadion, Kunstgræs
Udehold
Sorø Stadion, Kunstgræs
12.
søndag
10.50
Tårnby FF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Sportspladsen i Syd
Udehold
Sportspladsen i Syd
12.
søndag
10.50
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Sportspladsen i Syd
Næstved I.F.
Sportspladsen i Syd
12.
søndag
10.50
Ørestad IF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
12.
søndag
10.50
Køge BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Sundby Bk.
Kløvermarkens Idrætsanlæg
12.
søndag
10.50
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Sorø Stadion, Kunstgræs
Sorø Freja (2)
Sorø Stadion, Kunstgræs
12.
søndag
10.50
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Sorø Stadion, Kunstgræs
Udehold
Sorø Stadion, Kunstgræs
12.
søndag
11.30
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
FC Storebælt
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
12.
søndag
11.55
Holbæk B&I (2)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
Udehold
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
12.
søndag
12.00
Slagelse B&I (1)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
12.
søndag
12.00
Hvalsø IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Udehold
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
12.
søndag
12.00
Dragør BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Dragør Bk
Udehold
Dragør Bk
12.
søndag
12.00
Slagelse B&I
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Haslev FC
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
12.
søndag
12.00
Herlufsholm GF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Sorø Freja (1)
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
12.
søndag
12.20
Holbæk B&I (2)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
FC Storebælt
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
12.
søndag
12.20
TGB
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
Udehold
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
12.
søndag
12.25
Herlufsholm GF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Udehold
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
12.
søndag
12.25
Slagelse B&I (1)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Hvalsø IF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
12.
søndag
12.25
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Dragør Bk
Udehold
Dragør Bk
12.
søndag
12.25
Haslev FC
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Sorø Freja (1)
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
12.
søndag
12.25
Slagelse B&I
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
12.
søndag
12.50
Slagelse B&I (1)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Udehold
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
12.
søndag
12.50
Herlufsholm GF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Hvalsø IF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
12.
søndag
12.50
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Dragør Bk
IF Frem Bjæverskov
Dragør Bk
12.
søndag
12.50
Slagelse B&I
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Sorø Freja (1)
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
12.
søndag
12.50
Haslev FC
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
25.
lørdag
10.00
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Holbæk B&I (2)
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
25.
lørdag
10.00
Herlufsholm GF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Hvalsø IF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
25.
lørdag
10.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Udehold
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
25.
lørdag
10.00
Herlufsholm GF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Sorø Freja (2)
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
25.
lørdag
10.25
Holbæk B&I (2)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Hvalsø IF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
25.
lørdag
10.25
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
25.
lørdag
10.25
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Sorø Freja (2)
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
25.
lørdag
10.25
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
25.
lørdag
10.50
Holbæk B&I (2)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
25.
lørdag
10.50
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Hvalsø IF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
25.
lørdag
10.50
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
25.
lørdag
10.50
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Sorø Freja (2)
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
25.
lørdag
15.15
Køge BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Vestamager Idrætsanlæg
Udehold
Vestamager Idrætsanlæg
25.
lørdag
15.40
Tårnby FF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Vestamager Idrætsanlæg
Udehold
Vestamager Idrætsanlæg
25.
lørdag
16.05
Tårnby FF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Vestamager Idrætsanlæg
Køge BK
Vestamager Idrætsanlæg
26.
søndag
10.00
Slagelse B&I (1)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
B. 73, Slagelse
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
26.
søndag
10.00
TGB
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
FC Storebælt
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
26.
søndag
10.00
Slagelse B&I (2)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Slagelse Stadion Kunst
Næstved I.F.
Slagelse Stadion Kunst
26.
søndag
10.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Slagelse Stadion Kunst
Udehold
Slagelse Stadion Kunst
26.
søndag
10.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
Ørestad IF
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
26.
søndag
10.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
26.
søndag
10.00
Borup IF Fodbold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Slagelse Stadion Kunst
Slagelse B&I
Slagelse Stadion Kunst
26.
søndag
10.00
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Slagelse Stadion Kunst
Udehold
Slagelse Stadion Kunst
26.
søndag
10.25
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
FC Storebælt
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
26.
søndag
10.25
Slagelse B&I (1)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
TGB
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
26.
søndag
10.25
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Slagelse Stadion Kunst
Udehold
Slagelse Stadion Kunst
26.
søndag
10.25
Slagelse B&I (2)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Slagelse Stadion Kunst
Udehold
Slagelse Stadion Kunst
26.
søndag
10.25
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
Udehold
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
26.
søndag
10.25
Slagelse B&I
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Slagelse Stadion Kunst
Udehold
Slagelse Stadion Kunst
26.
søndag
10.25
Borup IF Fodbold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Slagelse Stadion Kunst
Næstved I.F.
Slagelse Stadion Kunst
26.
søndag
10.50
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
TGB
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
26.
søndag
10.50
Slagelse B&I (1)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
FC Storebælt
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
26.
søndag
10.50
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Slagelse Stadion Kunst
Udehold
Slagelse Stadion Kunst
26.
søndag
10.50
Slagelse B&I (2)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Slagelse Stadion Kunst
Udehold
Slagelse Stadion Kunst
26.
søndag
10.50
Ørestad IF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
Udehold
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
26.
søndag
10.50
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
26.
søndag
10.50
Borup IF Fodbold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Slagelse Stadion Kunst
Udehold
Slagelse Stadion Kunst
26.
søndag
12.50
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Ringsted IF
Ringsted Stadion Kunstgræs
26.
søndag
12.50
Haslev FC
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Sorø Freja (1)
Ringsted Stadion Kunstgræs
26.
søndag
13.00
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Lundehusparken
Udehold
Lundehusparken
26.
søndag
13.00
Sundby Bk.
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Lundehusparken
Udehold
Lundehusparken
26.
søndag
13.25
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Lundehusparken
Udehold
Lundehusparken
26.
søndag
13.25
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Sorø Freja (1)
Ringsted Stadion Kunstgræs
26.
søndag
13.25
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Haslev FC
Ringsted Stadion Kunstgræs
26.
søndag
13.50
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Lundehusparken
Sundby Bk.
Lundehusparken
26.
søndag
13.50
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Lundehusparken
Udehold
Lundehusparken
26.
søndag
13.50
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Haslev FC
Ringsted Stadion Kunstgræs
26.
søndag
13.50
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Sorø Freja (1)
Ringsted Stadion Kunstgræs
December 2023
9.
lørdag
09.30
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Udehold
Ringsted Stadion Kunstgræs
9.
lørdag
09.30
Slagelse B&I
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Sorø Freja (2)
Ringsted Stadion Kunstgræs
9.
lørdag
09.55
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Sorø Freja (2)
Ringsted Stadion Kunstgræs
9.
lørdag
09.55
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Slagelse B&I
Ringsted Stadion Kunstgræs
9.
lørdag
10.20
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Sorø Freja (2)
Ringsted Stadion Kunstgræs
9.
lørdag
10.20
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Ringsted Stadion Kunstgræs
Slagelse B&I
Ringsted Stadion Kunstgræs
9.
lørdag
13.30
Ørestad IF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Udehold
Sundby Idrætspark
9.
lørdag
13.55
Tårnby FF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Ørestad IF
Sundby Idrætspark
9.
lørdag
14.20
Tårnby FF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Udehold
Sundby Idrætspark
10.
søndag
10.00
Slagelse B&I (1)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Hvalsø IF
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
10.
søndag
10.00
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Slagelse B&I (2)
Stadion Vest Kunstgræs
10.
søndag
10.00
Holbæk B&I (2)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
10.
søndag
10.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
10.
søndag
10.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Køge BK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
10.
søndag
10.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Sundby Bk.
Kløvermarkens Idrætsanlæg
10.
søndag
10.00
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
10.
søndag
10.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Stadion Vest Kunstgræs
Sorø Freja (1)
Stadion Vest Kunstgræs
10.
søndag
10.25
Slagelse B&I (1)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Næstved I.F.
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
10.
søndag
10.25
Slagelse B&I (2)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
10.
søndag
10.25
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Holbæk B&I (2)
Stadion Vest Kunstgræs
10.
søndag
10.25
IF Frem Bjæverskov
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
10.
søndag
10.25
Dragør BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
10.
søndag
10.25
Køge BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Sundby Bk.
Kløvermarkens Idrætsanlæg
10.
søndag
10.25
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
10.
søndag
10.25
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Stadion Vest Kunstgræs
Sorø Freja (1)
Stadion Vest Kunstgræs
10.
søndag
10.25
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
10.
søndag
10.50
Hvalsø IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Næstved I.F.
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
10.
søndag
10.50
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
10.
søndag
10.50
Slagelse B&I (2)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Holbæk B&I (2)
Stadion Vest Kunstgræs
10.
søndag
10.50
Dragør BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
10.
søndag
10.50
IF Frem Bjæverskov
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
10.
søndag
10.50
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Sundby Bk.
Kløvermarkens Idrætsanlæg
10.
søndag
10.50
Køge BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
10.
søndag
10.50
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Stadion Vest Kunstgræs
Sorø Freja (1)
Stadion Vest Kunstgræs
10.
søndag
10.50
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
10.
søndag
12.00
Herlufsholm GF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Udehold
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
10.
søndag
12.00
Borup IF Fodbold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Haslev FC
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
10.
søndag
12.00
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
10.
søndag
12.25
TGB
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Udehold
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
10.
søndag
12.25
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
10.
søndag
12.25
Haslev FC
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
10.
søndag
12.25
Borup IF Fodbold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Næstved I.F.
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
10.
søndag
12.50
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Udehold
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
10.
søndag
12.50
Borup IF Fodbold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
10.
søndag
12.50
Haslev FC
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Næstved I.F.
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Januar 2024
27.
lørdag
10.30
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
TGB
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
27.
lørdag
10.30
Hvalsø IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Næstved I.F.
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
27.
lørdag
10.30
Sorø Freja (1)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Sorø Freja (2)
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
27.
lørdag
10.50
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
Udehold
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
27.
lørdag
10.55
TGB
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Næstved I.F.
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
27.
lørdag
10.55
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Hvalsø IF
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
27.
lørdag
10.55
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Sorø Freja (2)
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
27.
lørdag
11.20
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Næstved I.F.
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
27.
lørdag
11.20
TGB
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Hvalsø IF
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
27.
lørdag
11.20
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Sorø Freja (1)
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
28.
søndag
10.00
Dragør BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Næstved I.F.
Kløvermarkens Idrætsanlæg
28.
søndag
10.00
Ørestad IF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Sundby Bk.
Kløvermarkens Idrætsanlæg
28.
søndag
10.25
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Sundby Bk.
Kløvermarkens Idrætsanlæg
28.
søndag
10.25
Dragør BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Ørestad IF
Kløvermarkens Idrætsanlæg
28.
søndag
10.50
Dragør BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Sundby Bk.
Kløvermarkens Idrætsanlæg
28.
søndag
10.50
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Ørestad IF
Kløvermarkens Idrætsanlæg
28.
søndag
12.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Udehold
Haslev Kunstbane
28.
søndag
12.00
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Udehold
Haslev Kunstbane
28.
søndag
12.25
Haslev FC
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Udehold
Haslev Kunstbane
28.
søndag
12.25
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Udehold
Haslev Kunstbane
28.
søndag
12.25
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Herlufsholm GF
Haslev Kunstbane
28.
søndag
12.30
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
28.
søndag
12.30
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
28.
søndag
12.30
IF Frem Bjæverskov
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
28.
søndag
12.50
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Udehold
Haslev Kunstbane
28.
søndag
12.50
Haslev FC
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Udehold
Haslev Kunstbane
28.
søndag
12.50
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Herlufsholm GF
Haslev Kunstbane
28.
søndag
12.55
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
28.
søndag
12.55
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
28.
søndag
12.55
Køge BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
28.
søndag
13.20
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
28.
søndag
13.20
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
28.
søndag
13.20
Køge BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
IF Frem Bjæverskov
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Februar 2024
3.
lørdag
10.00
Hvalsø IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Udehold
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
3.
lørdag
10.00
Tårnby FF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Ørestad IF
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
lørdag
10.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Sundby Bk.
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
lørdag
10.25
Herlufsholm GF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Udehold
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
3.
lørdag
10.25
Tårnby FF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
lørdag
10.50
TGB
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Udehold
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
3.
lørdag
10.50
Ørestad IF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
4.
søndag
10.00
Køge BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
Udehold
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
4.
søndag
10.00
IF Frem Bjæverskov
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
Udehold
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
4.
søndag
10.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Slagelse Stadion Kunst
Herlufsholm GF
Slagelse Stadion Kunst
4.
søndag
10.00
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Sorø Stadion, Kunstgræs
Borup IF Fodbold
Sorø Stadion, Kunstgræs
4.
søndag
10.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Sorø Stadion, Kunstgræs
Sorø Freja (1)
Sorø Stadion, Kunstgræs
4.
søndag
10.00
Haslev FC
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Næstved I.F.
Haslev Kunstbane
4.
søndag
10.00
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Sorø Freja (2)
Haslev Kunstbane
4.
søndag
10.25
Slagelse B&I
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Slagelse Stadion Kunst
Herlufsholm GF
Slagelse Stadion Kunst
4.
søndag
10.25
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Slagelse Stadion Kunst
Udehold
Slagelse Stadion Kunst
4.
søndag
10.25
Borup IF Fodbold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Sorø Stadion, Kunstgræs
Sorø Freja (1)
Sorø Stadion, Kunstgræs
4.
søndag
10.25
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Sorø Stadion, Kunstgræs
Udehold
Sorø Stadion, Kunstgræs
4.
søndag
10.25
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Sorø Freja (2)
Haslev Kunstbane
4.
søndag
10.25
Haslev FC
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Udehold
Haslev Kunstbane
4.
søndag
10.50
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
Udehold
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
4.
søndag
10.50
Køge BK
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
Udehold
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
4.
søndag
10.50
Hjemmehold
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
4.
søndag
10.50
Slagelse B&I
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Slagelse Stadion Kunst
Udehold
Slagelse Stadion Kunst
4.
søndag
10.50
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Sorø Stadion, Kunstgræs
Sorø Freja (1)
Sorø Stadion, Kunstgræs
4.
søndag
10.50
Borup IF Fodbold
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Sorø Stadion, Kunstgræs
Udehold
Sorø Stadion, Kunstgræs
4.
søndag
10.50
Haslev FC
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Sorø Freja (2)
Haslev Kunstbane
4.
søndag
10.50
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Udehold
Haslev Kunstbane
4.
søndag
11.30
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Holbæk Sportsby - Kunstgræs
Holbæk B&I (2)
Holbæk Sportsby - Kunstgræs
4.
søndag
11.30
Næstved I.F.
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Holbæk Sportsby - Kunstgræs
Udehold
Holbæk Sportsby - Kunstgræs
4.
søndag
11.55
Holbæk B&I (2)
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Holbæk Sportsby - Kunstgræs
Udehold
Holbæk Sportsby - Kunstgræs
4.
søndag
12.20
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Holbæk Sportsby - Kunstgræs
Udehold
Holbæk Sportsby - Kunstgræs
Marts 2024
3.
søndag
09.45
Holbæk B&I (2)
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Ringsted Stadion Kunstgræs
Næstved I.F.
Ringsted Stadion Kunstgræs
3.
søndag
10.00
Hvalsø IF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.00
FC Storebælt
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.00
B. 73, Slagelse
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Slagelse B&I (2)
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.00
TGB
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Herlufsholm GF
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.00
IF Frem Bjæverskov
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Sundby Bk.
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
søndag
10.00
Hjemmehold
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
søndag
10.00
Dragør BK
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
søndag
10.00
Ørestad IF
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
søndag
10.00
B. 73, Slagelse
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Stadion Vest Kunstgræs
Borup IF Fodbold
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.00
Slagelse B&I
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.10
Ringsted IF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Ringsted Stadion Kunstgræs
Næstved I.F.
Ringsted Stadion Kunstgræs
3.
søndag
10.25
Hjemmehold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.25
Hvalsø IF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
FC Storebælt
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.25
Slagelse B&I (2)
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Herlufsholm GF
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.25
B. 73, Slagelse
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
TGB
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.25
IF Frem Bjæverskov
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
søndag
10.25
Hjemmehold
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
søndag
10.25
Borup IF Fodbold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.25
B. 73, Slagelse
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Stadion Vest Kunstgræs
Slagelse B&I
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.30
Tårnby FF
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Næstved I.F.
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3.
søndag
10.30
Køge BK
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3.
søndag
10.35
Ringsted IF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Ringsted Stadion Kunstgræs
Holbæk B&I (2)
Ringsted Stadion Kunstgræs
3.
søndag
10.50
Hvalsø IF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.50
Hjemmehold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
FC Storebælt
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.50
B. 73, Slagelse
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Herlufsholm GF
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.50
Slagelse B&I (2)
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
TGB
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.50
Sundby Bk.
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
søndag
10.50
IF Frem Bjæverskov
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
søndag
10.50
Sundby Bk.
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
søndag
10.50
Dragør BK
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
søndag
10.50
Hjemmehold
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Ørestad IF
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
søndag
10.50
B. 73, Slagelse
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.50
Borup IF Fodbold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Stadion Vest Kunstgræs
Slagelse B&I
Stadion Vest Kunstgræs
3.
søndag
10.55
Næstved I.F.
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3.
søndag
10.55
Tårnby FF
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Køge BK
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3.
søndag
11.20
Tårnby FF
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3.
søndag
11.20
Næstved I.F.
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Køge BK
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3.
søndag
12.00
Hjemmehold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3.
søndag
12.00
Sorø Freja (1)
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Sorø Freja (2)
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3.
søndag
12.25
Herlufsholm GF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Sorø Freja (2)
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3.
søndag
12.25
Hjemmehold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Sorø Freja (1)
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3.
søndag
12.45
Ringsted IF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Udehold
Haslev Kunstbane
3.
søndag
12.45
Haslev FC
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Næstved I.F.
Haslev Kunstbane
3.
søndag
12.50
Hjemmehold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Sorø Freja (2)
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3.
søndag
12.50
Herlufsholm GF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Sorø Freja (1)
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3.
søndag
13.10
Hjemmehold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Næstved I.F.
Haslev Kunstbane
3.
søndag
13.10
Ringsted IF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Haslev FC
Haslev Kunstbane
3.
søndag
13.35
Ringsted IF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Næstved I.F.
Haslev Kunstbane
3.
søndag
13.35
Hjemmehold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Haslev Kunstbane
Haslev FC
Haslev Kunstbane
24.
søndag
10.00
Holbæk B&I (2)
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Stadion Vest Kunstgræs
Udehold
Stadion Vest Kunstgræs
24.
søndag
10.00
Ringsted IF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Slagelse B&I (2)
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
24.
søndag
10.00
TGB
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
Hvalsø IF
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
24.
søndag
10.00
Sundby Bk.
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold
Kløvermarkens Idrætsanlæg
24.
søndag
10.00
Hjemmehold
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
Næstved I.F.
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
24.
søndag
10.00
Køge BK
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
24.
søndag
10.00
B. 73, Slagelse
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Slagelse Stadion Kunst
Ringsted IF
Slagelse Stadion Kunst
24.
søndag
10.00
Slagelse B&I
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Slagelse Stadion Kunst
Sorø Freja (2)
Slagelse Stadion Kunst
24.
søndag
10.00
Borup IF Fodbold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Borup Stadion, kunstgræs
Udehold
Borup Stadion, kunstgræs
24.
søndag
10.00
Haslev FC
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 8
Borup Stadion, kunstgræs
Udehold
Borup Stadion, kunstgræs