Menu
Klatten 01. april kl. 13:46
Klubbladet Klatten no 1, 2022 Så starter udendørssæsonen i TGB
Aktiviteter i klubben
15. november kl. 07:24 Deltag i GULDBORGSUND CUPPEN 2021
Klatten
30. september kl. 08:06 Klubbladet Klatten no 1, 2021
Aktiviteter i klubben
06. september kl. 10:01 Nu starte TGB eFodbold igen...
Klatten
31. august kl. 11:45 Deadline Klatten 1. 2021 - indlæg modtages!! AKUT !!!
;
;
Hjemmekampe i TGB
August 2022
16.
tirsdag
17.00
TGB
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
B 1938
TGB´s anlæg
18.
torsdag
19.00
TGB
-
Herrer
M+50
M+50 (Masters) 8M 2022/23 • p1
TGB´s anlæg
Eskilstrup
TGB´s anlæg
20.
lørdag
13.00
TGB
-
Herrer
Senior
Herre S1 2022/23 • p1
TGB´s anlæg
NAB
TGB´s anlæg
20.
lørdag
14.45
TGB (2)
-
Herrer
Senior
Herre S 8v8 22/23 • p2
TGB´s anlæg
HIF
TGB´s anlæg
20.
lørdag
15.00
TGB
-
Herrer
Senior
Herre S3 22/23 • p1
TGB´s anlæg
ØUB
TGB´s anlæg
21.
søndag
10.00
TGB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
TGB´s anlæg
Herlufsholm GF
TGB´s anlæg
21.
søndag
13.00
TGB (1)
-
Herrer
Senior
Herre S 8v8 22/23 • p1
TGB´s anlæg
Stokkemarke
TGB´s anlæg
22.
mandag
19.00
TGB
-
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2022/23 • p1
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
23.
tirsdag
18.30
TGB
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
ØUB
TGB´s anlæg
23.
tirsdag
19.00
TGB
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 8
TGB´s anlæg
Guldborg
TGB´s anlæg
27.
lørdag
13.30
TGB
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Holmegaard GB
TGB´s anlæg
28.
søndag
10.00
TGB
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 7
TGB´s anlæg
MB
TGB´s anlæg
31.
onsdag
18.30
TGB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Møns FK
TGB´s anlæg
September 2022
1.
torsdag
18.30
TGB (2)
-
Herrer
Senior
Herre S 8v8 22/23 • p2
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
1.
torsdag
18.45
TGB
-
Herrer
M+50
M+50 (Masters) 8M 2022/23 • p1
TGB´s anlæg
Tingsted
TGB´s anlæg
2.
fredag
18.30
TGB
-
Herrer
Senior
Herre S1 2022/23 • p1
TGB´s anlæg
B 1938
TGB´s anlæg
2.
fredag
19.00
TGB
-
Herrer
Senior
Herre S3 22/23 • p1
TGB´s anlæg
Ny Kappel BK 07
TGB´s anlæg
3.
lørdag
12.00
TGB
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
B. Frem
TGB´s anlæg
3.
lørdag
13.00
TGB (1)
-
Herrer
Senior
Herre S 8v8 22/23 • p1
TGB´s anlæg
Horslunde
TGB´s anlæg
3.
lørdag
13.30
TGB
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
NAB
TGB´s anlæg
4.
søndag
11.00
TGB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
TGB´s anlæg
Brøndbyernes IF
TGB´s anlæg
5.
mandag
18.30
TGB
-
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2022/23 • p1
TGB´s anlæg
B1938/VB
TGB´s anlæg
6.
tirsdag
18.30
TGB
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 7
TGB´s anlæg
FC Nakskov
TGB´s anlæg
7.
onsdag
18.30
TGB
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
IF Svend Gønge
TGB´s anlæg
10.
lørdag
13.00
TGB (1)
-
Herrer
Senior
Herre S 8v8 22/23 • p1
TGB´s anlæg
Rødby
TGB´s anlæg
14.
onsdag
18.00
TGB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Herlufsholm GF
TGB´s anlæg
14.
onsdag
18.15
TGB
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 8
TGB´s anlæg
Tingsted/Væggerløse
TGB´s anlæg
15.
torsdag
18.30
TGB
-
Herrer
Senior
Herre S1 2022/23 • p1
TGB´s anlæg
Tingsted
TGB´s anlæg
17.
lørdag
13.30
TGB (2)
-
Herrer
Senior
Herre S 8v8 22/23 • p2
TGB´s anlæg
Væggerløse
TGB´s anlæg
17.
lørdag
15.00
TGB
-
Herrer
Senior
Herre S3 22/23 • p1
TGB´s anlæg
B. Frem
TGB´s anlæg
18.
søndag
11.00
TGB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
TGB´s anlæg
Greve Fodbold
TGB´s anlæg
19.
mandag
18.00
TGB
-
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2022/23 • p1
TGB´s anlæg
ØUB
TGB´s anlæg
20.
tirsdag
17.45
TGB
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 7
TGB´s anlæg
Rødby
TGB´s anlæg
21.
onsdag
17.45
TGB
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Rønnede IF
TGB´s anlæg
22.
torsdag
18.00
TGB
-
Herrer
M+50
M+50 (Masters) 8M 2022/23 • p1
TGB´s anlæg
B. Frem
TGB´s anlæg
24.
lørdag
12.00
TGB
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
MB
TGB´s anlæg
24.
lørdag
13.30
TGB
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
TGB´s anlæg
Oktober 2022
1.
lørdag
10.00
TGB
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
ØUB
TGB´s anlæg
1.
lørdag
11.15
TGB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Lynge-Broby IF
TGB´s anlæg
1.
lørdag
13.00
TGB
-
Herrer
Senior
Herre S1 2022/23 • p1
TGB´s anlæg
Eskilstrup
TGB´s anlæg
1.
lørdag
14.30
TGB (2)
-
Herrer
Senior
Herre S 8v8 22/23 • p2
TGB´s anlæg
B 1938
TGB´s anlæg
1.
lørdag
15.00
TGB
-
Herrer
Senior
Herre S3 22/23 • p1
TGB´s anlæg
SB
TGB´s anlæg
2.
søndag
11.00
TGB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
TGB´s anlæg
Vallensbæk IF
TGB´s anlæg
2.
søndag
12.00
TGB (1)
-
Herrer
Senior
Herre S 8v8 22/23 • p1
TGB´s anlæg
Sandby
TGB´s anlæg
4.
tirsdag
17.15
TGB
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Vordingborg IF
TGB´s anlæg
8.
lørdag
10.00
TGB
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 7
TGB´s anlæg
Luif/B1938
TGB´s anlæg
13.
torsdag
18.00
TGB
-
Herrer
Senior
Herre S3 22/23 • p1
TGB´s anlæg
NFB
TGB´s anlæg
;
Stævner
August 2022
16.
tirsdag
17.00
TGB
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
B 1938
TGB´s anlæg
18.
torsdag
19.00
TGB
-
Herrer
M+50
M+50 (Masters) 8M 2022/23 • p1
TGB´s anlæg
Eskilstrup
TGB´s anlæg
20.
lørdag
13.00
TGB
-
Herrer
Senior
Herre S1 2022/23 • p1
TGB´s anlæg
NAB
TGB´s anlæg
20.
lørdag
14.45
TGB (2)
-
Herrer
Senior
Herre S 8v8 22/23 • p2
TGB´s anlæg
HIF
TGB´s anlæg
20.
lørdag
15.00
TGB
-
Herrer
Senior
Herre S3 22/23 • p1
TGB´s anlæg
ØUB
TGB´s anlæg
21.
søndag
10.00
TGB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
TGB´s anlæg
Herlufsholm GF
TGB´s anlæg
21.
søndag
13.00
TGB (1)
-
Herrer
Senior
Herre S 8v8 22/23 • p1
TGB´s anlæg
Stokkemarke
TGB´s anlæg
22.
mandag
19.00
TGB
-
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2022/23 • p1
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
23.
tirsdag
18.30
TGB
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
ØUB
TGB´s anlæg
23.
tirsdag
19.00
TGB
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 8
TGB´s anlæg
Guldborg
TGB´s anlæg
27.
lørdag
13.30
TGB
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Holmegaard GB
TGB´s anlæg
TGB bruger cookies for at kunne give dig den bedst mulige oplevelse af vor hjemmeside. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies.