Menu
Senior 13. oktober kl. 09:57
TGB-SB Serie 1 - søndag... Søndag den 15. oktober kl 10.45
Ungdom
Fairplaystævnet 2017
Aktiviteter i klubben
Klubdag 11. november
Klatten
Deadline Klatten 3. udg '17
Senior
Søndagskamp i serie 1 mod Listrup
Hjemmekampe i TGB
Oktober 2017
28.
lørdag
11.00
TGB
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (02) Efterår • Pulje 2
TGB´s anlæg
Solrød FC
TGB´s anlæg
28.
lørdag
13.30
TGB
Herrer
Senior
Herre Serie 3 • p1
TGB´s anlæg
Ny Kappel BK 07
TGB´s anlæg
28.
lørdag
15.30
TGB
Herrer
Senior
Herre Serie 1 • p1
TGB´s anlæg
FC Nakskov
TGB´s anlæg
29.
søndag
09.45
TGB
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 7
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
29.
søndag
11.00
TGB
Herrer
U15
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Østmøn SGI
TGB´s anlæg
29.
søndag
11.00
TGB
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
FC Nakskov (1)
TGB´s anlæg
Alle kampe for TGB
August 2017
4.
fredag
19.00
TGB
-
Herrer
Senior
Finale Kamp Old Boys 2 • Pulje 1
TGB´s anlæg
TGB
TGB´s anlæg
15.
tirsdag
17.45
TGB
1 - 7
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 8
TGB´s anlæg
B1938/HIF/LUIF
TGB´s anlæg
15.
tirsdag
19.00
SIF LFS
-
Herrer
Senior
Finale Kamp Old Boys 2 • Pulje 1
Dahl A/S Park
TGB LFS
Dahl A/S Park
15.
tirsdag
19.00
TGB
livescore
5 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Rødby
TGB´s anlæg
16.
onsdag
18.30
TGB
-
Herrer
Senior
Træningskampe Senior/Ynglinge • Pulje 1
TGB´s anlæg
Eskilstrup BK
TGB´s anlæg
16.
onsdag
19.15
TGB
1 - 2
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Vordingborg IF
TGB´s anlæg
18.
fredag
18.00
NAB/NFB/EB
livescore
10 - 0
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 4
Eskilstrup stadion
TGB
Eskilstrup stadion
18.
fredag
18.45
B. Frem
livescore
5 - 1
Herrer
Senior
Herre Serie 1 • p1
Inges Auto Park
TGB
Inges Auto Park
19.
lørdag
11.00
TGB
2 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (03) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
TGB´s anlæg
19.
lørdag
13.00
Nykøbing FC
livescore
2 - 6
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (04) efterår • Pulje 1
Anlæg nord (01)
Ishøj IF
Anlæg nord (01)
19.
lørdag
14.00
Radsted
livescore
1 - 4
Herrer
Senior
Herre Serie 3 • p1
Radsted Kiosk Arena
TGB
Radsted Kiosk Arena
19.
lørdag
14.30
Nykøbing FC
livescore
3 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (03) efterår • Pulje 2
Anlæg nord (01)
FC Helsingør
Anlæg nord (01)
20.
søndag
11.00
TGB
livescore
HMH
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Herfølge BK
TGB´s anlæg
20.
søndag
11.00
Faxe BK
UMH
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 7
Faxe Stadion
TGB
Faxe Stadion
21.
mandag
19.00
TGB Old Boys
-
Herrer
Senior
Finale Kamp Old Boys 2 • Pulje 1
TGB´s anlæg
TGB S1
TGB´s anlæg
21.
mandag
19.00
TGB (2)
3 - 2
Herrer
M+40
Veteran 8-mands • p1
TGB´s anlæg
TGB (1)
TGB´s anlæg
22.
tirsdag
17.45
TGB
livescore
1 - 0
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 7
TGB´s anlæg
NAB/NFB
TGB´s anlæg
22.
tirsdag
19.00
TGB
2 - 5
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 9
TGB´s anlæg
Langebæk Alliancen
TGB´s anlæg
22.
tirsdag
19.00
Borup IF
5 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (02) Efterår • Pulje 2
Borup Stadion
TGB
Borup Stadion
23.
onsdag
18.00
Nyråd IF
7 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 8
Vintersbøllehallen
TGB
Vintersbøllehallen
23.
onsdag
19.00
TGB
livescore
3 - 1
Herrer
M+32
Old Boys 1 • p1
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
23.
onsdag
19.00
Guldborg
0 - 3
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 4
Guldborg stadion
TGB
Guldborg stadion
23.
onsdag
19.00
Toksværd Olstrup Fodbold
livescore
8 - 0
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (03) Efterår • Pulje 4
Toksværd Idrætsplads
TGB
Toksværd Idrætsplads
26.
lørdag
12.00
Langebæk Alliancen
3 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (03) Efterår • Pulje 4
Stensved Stadion
TGB
Stensved Stadion
26.
lørdag
13.00
HIK
livescore
4 - 3
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (03) efterår • Pulje 2
Kunst, HIK
Nykøbing FC
Kunst, HIK
26.
lørdag
15.30
TGB
livescore
6 - 3
Herrer
Senior
Herre Serie 1 • p1
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
27.
søndag
11.00
Hellested IF
livescore
4 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår • Pulje 3
Hellested Stadion
TGB
Hellested Stadion
27.
søndag
11.00
Vordingborg IF
2 - 5
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Vordingborg Stadion
TGB
Vordingborg Stadion
27.
søndag
11.30
TGB
2 - 4
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
FC Nakskov (2)
TGB´s anlæg
27.
søndag
13.00
Herlufsholm GF
livescore
2 - 5
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (02) Efterår • Pulje 2
Herlufsholm Stadion
Nykøbing FC
Herlufsholm Stadion
27.
søndag
13.30
AB Tårnby
livescore
2 - 7
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (04) efterår • Pulje 1
Tårnby Stadion
Nykøbing FC
Tårnby Stadion
28.
mandag
17.30
TGB
livescore
2 - 1
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (03) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
MB
TGB´s anlæg
28.
mandag
18.30
TGB
livescore
2 - 3
Herrer
Senior
Herre Serie 3 • p1
TGB´s anlæg
Bandholm/Hunseby
TGB´s anlæg
28.
mandag
18.45
TGB (1)
livescore
1 - 4
Herrer
M+40
Veteran 8-mands • p1
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
28.
mandag
18.45
MB
8 - 4
Herrer
M+40
Veteran 8-mands • p1
MB's anlæg
TGB (2)
MB's anlæg
29.
tirsdag
17.45
TGB
3 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 5
TGB´s anlæg
Præstø IF
TGB´s anlæg
30.
onsdag
17.30
MB
10 - 1
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 9
MB's anlæg
TGB
MB's anlæg
30.
onsdag
18.30
TGB (2)
livescore
1 - 5
Kvinder
U16
Ungdomspokalen U16 Piger (02) 17/18 • Pulje 1
TGB´s anlæg
Herlufsholm GF (Øst 2)
TGB´s anlæg
30.
onsdag
18.45
Horslunde
livescore
2 - 1
Herrer
M+32
Old Boys 1 • p1
Horslunde stadion
TGB
Horslunde stadion
30.
onsdag
18.45
TGB
3 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 8
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
31.
torsdag
17.30
TGB
livescore
5 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
NFB/NAB
TGB´s anlæg
31.
torsdag
18.30
HB Køge Pigefodbold
livescore
4 - 3
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (03) Efterår • Pulje 2
Herfølge Stadion
Nykøbing FC
Herfølge Stadion
September 2017
1.
fredag
18.30
Tirsted IK 85
livescore
2 - 5
Herrer
Senior
Herre Serie 1 • p1
Tirsted IK 85´s anlæg
TGB
Tirsted IK 85´s anlæg
2.
lørdag
11.00
Vordingborg IF
livescore
5 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (03) Efterår • Pulje 4
Vordingborg Stadion
TGB
Vordingborg Stadion
2.
lørdag
11.30
IF Svend Gønge
4 - 2
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Køng Idrætsplads
TGB
Køng Idrætsplads
2.
lørdag
11.30
B. 73, Slagelse
livescore
1 - 2
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (03) Efterår • Pulje 2
Stadion Vest
Nykøbing FC
Stadion Vest
2.
lørdag
13.15
Nykøbing FC
livescore
6 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (04) efterår • Pulje 1
Anlæg nord (01)
Slagelse B&I
Anlæg nord (01)
3.
søndag
11.30
Utterslev
HMH
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 4
Horslunde stadion
TGB
Horslunde stadion
4.
mandag
18.30
Guldborg
livescore
0 - 5
Herrer
M+40
Veteran 8-mands • p1
Guldborg stadion
TGB (1)
Guldborg stadion
4.
mandag
18.30
Tingsted
1 - 3
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Pulje 1
Tingsted stadion
TGB
Tingsted stadion
5.
tirsdag
18.30
Nykøbing FC
6 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (02) Efterår • Pulje 2
Anlæg nord (01)
Vemmelev SGI
Anlæg nord (01)
5.
tirsdag
18.30
TGB
livescore
2 - 3
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (03) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
NAB/NFB/EB
TGB´s anlæg
6.
onsdag
18.00
TGB
livescore
10 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (03) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
MB
TGB´s anlæg
6.
onsdag
18.30
TGB
livescore
4 - 1
Herrer
M+32
Old Boys 1 • p1
TGB´s anlæg
MB
TGB´s anlæg
6.
onsdag
18.30
Horbelev
1 - 4
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 4
Horbelev stadion
TGB
Horbelev stadion
7.
torsdag
17.30
TGB
11 - 3
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 7
TGB´s anlæg
Rødby
TGB´s anlæg
7.
torsdag
19.00
TGB
2 - 12
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 9
TGB´s anlæg
Rødby
TGB´s anlæg
8.
fredag
18.00
TGB
livescore
1 - 3
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
9.
lørdag
11.00
TGB
-
Herrer
U17
Træningskampe U16-U17 • Pulje 1
TGB´s anlæg
Solrød
TGB´s anlæg
9.
lørdag
11.00
Haslev FC
HMH
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 5
HFC's Klubhus
TGB
HFC's Klubhus
9.
lørdag
11.45
TGB
3 - 3
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (02) Efterår • Pulje 2
TGB´s anlæg
Holmegaard GB
TGB´s anlæg
9.
lørdag
13.30
TGB
livescore
3 - 5
Herrer
Senior
Herre Serie 3 • p1
TGB´s anlæg
DMI
TGB´s anlæg
9.
lørdag
14.30
Nykøbing FC
livescore
1 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (03) efterår • Pulje 2
Anlæg nord (01)
A 27
Anlæg nord (01)
9.
lørdag
15.30
TGB
livescore
6 - 2
Herrer
Senior
Herre Serie 1 • p1
TGB´s anlæg
Branderslev IF
TGB´s anlæg
10.
søndag
11.00
Møns FK
0 - 7
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 8
Stege Stadion
TGB
Stege Stadion
10.
søndag
11.00
Rønnede IF
3 - 2
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 7
Rønnedehallen
TGB
Rønnedehallen
10.
søndag
14.30
Nykøbing FC
livescore
3 - 2
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (03) Efterår • Pulje 2
Anlæg nord (01)
Tuse IF
Anlæg nord (01)
11.
mandag
17.30
TGB
livescore
1 - 3
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Væggerløse
TGB´s anlæg
11.
mandag
18.15
Utterslev
1 - 7
Herrer
M+40
Veteran 8-mands • p1
Horslunde stadion
TGB (1)
Horslunde stadion
11.
mandag
18.15
TGB (2)
livescore
0 - 1
Herrer
M+40
Veteran 8-mands • p1
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
12.
tirsdag
18.15
Eskilstrup
livescore
4 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 8
Eskilstrup stadion
TGB
Eskilstrup stadion
13.
onsdag
18.15
Nykøbing FC
livescore
2 - 0
Herrer
M+32
Old Boys 1 • p1
Anlæg nord (01)
TGB
Anlæg nord (01)
13.
onsdag
18.15
TGB
8 - 1
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Jungshoved IF
TGB´s anlæg
13.
onsdag
18.15
HIF
HMH
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 9
Holeby stadion
TGB
Holeby stadion
14.
torsdag
18.30
KFUM BK, Roskilde
livescore
2 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (04) efterår • Pulje 1
Lillevang Idrætscenter
Nykøbing FC
Lillevang Idrætscenter
16.
lørdag
10.00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
livescore
1 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (03) Efterår • Pulje 4
Skælskør Stadion
TGB
Skælskør Stadion
16.
lørdag
11.00
HB Køge
livescore
3 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (03) efterår • Pulje 2
Køge Stadion
Nykøbing FC
Køge Stadion
16.
lørdag
11.15
Næstved IF
1 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 5
Næstved Stadion
TGB
Næstved Stadion
16.
lørdag
12.00
TGB
livescore
0 - 3
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (02) Efterår • Pulje 2
TGB´s anlæg
Borup IF
TGB´s anlæg
16.
lørdag
13.15
Nykøbing FC
0 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (04) efterår • Pulje 1
Anlæg nord (01)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Anlæg nord (01)
17.
søndag
10.45
TGB
livescore
2 - 0
Herrer
Senior
Herre Serie 1 • p1
TGB´s anlæg
LUIF
TGB´s anlæg
18.
mandag
18.00
LUIF
3 - 7
Herrer
M+40
Veteran 8-mands • p1
LUIF´s anlæg
TGB (2)
LUIF´s anlæg
18.
mandag
18.00
TGB
2 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 8
TGB´s anlæg
MB
TGB´s anlæg
19.
tirsdag
18.00
Rødby
livescore
2 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår • Pulje 3
Go´on Park
TGB
Go´on Park
19.
tirsdag
18.00
TGB
0 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 5
TGB´s anlæg
Holmegaard GB
TGB´s anlæg
19.
tirsdag
18.00
TGB
1 - 12
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 9
TGB´s anlæg
IF Svend Gønge
TGB´s anlæg
20.
onsdag
17.30
Vordingborg-Ørslev
livescore
0 - 7
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (02) Efterår • Pulje 2
Ørslev Sportsplads
Nykøbing FC
Ørslev Sportsplads
20.
onsdag
18.00
TGB
livescore
2 - 0
Herrer
M+32
Old Boys 1 • p1
TGB´s anlæg
Horslunde
TGB´s anlæg
20.
onsdag
18.00
Boeslunde BK
livescore
2 - 6
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (03) Efterår • Pulje 4
Boeslunde Stadion
TGB
Boeslunde Stadion
21.
torsdag
18.00
FC Nakskov (1)
livescore
6 - 2
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 4
OK+ stadion
TGB
OK+ stadion
21.
torsdag
18.00
Nykøbing FC
livescore
6 - 1
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 7
Anlæg nord (01)
TGB
Anlæg nord (01)
23.
lørdag
11.00
Fårevejle BK
1 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (02) Efterår • Pulje 2
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
TGB
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
23.
lørdag
11.30
Jægersborg BK
livescore
4 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (04) efterår • Pulje 1
Kunst 2, Gentofte Stadion
Nykøbing FC
Kunst 2, Gentofte Stadion
23.
lørdag
13.00
Greve Fodbold
0 - 10
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (03) Efterår • Pulje 2
Greve Idræts Center
Nykøbing FC
Greve Idræts Center
23.
lørdag
13.30
TGB
livescore
2 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (03) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Langebæk Alliancen
TGB´s anlæg
23.
lørdag
15.30
Rødby
livescore
1 - 1
Herrer
Senior
Herre Serie 3 • p1
Go´on Park
TGB
Go´on Park
24.
søndag
10.45
ØUB
livescore
1 - 3
Herrer
Senior
Herre Serie 1 • p1
Øster Ulslev stadion
TGB
Øster Ulslev stadion
24.
søndag
11.00
Herfølge BK
livescore
5 - 3
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Herfølge Stadion
TGB
Herfølge Stadion
24.
søndag
11.00
TGB
2 - 5
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 7
TGB´s anlæg
Faxe BK
TGB´s anlæg
24.
søndag
13.00
Nykøbing FC
livescore
3 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (02) Efterår • Pulje 2
Zoo Banen (11 mands kunst)
Herlufsholm GF
Zoo Banen (11 mands kunst)
25.
mandag
17.45
TGB (1)
1 - 3
Herrer
M+40
Veteran 8-mands • p1
TGB´s anlæg
MB
TGB´s anlæg
25.
mandag
17.45
Guldborg
5 - 3
Herrer
M+40
Veteran 8-mands • p1
Guldborg stadion
TGB (2)
Guldborg stadion
25.
mandag
18.00
Østmøn SGI
1 - 8
Herrer
U15
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår • Pulje 3
Hjertebjerg Stadion
TGB
Hjertebjerg Stadion
25.
mandag
18.00
TGB
livescore
3 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 5
TGB´s anlæg
FK Sydsjælland 05
TGB´s anlæg
26.
tirsdag
17.45
TGB
3 - 6
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 9
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
26.
tirsdag
18.30
TGB
1 - 1
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (03) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Toksværd Olstrup Fodbold
TGB´s anlæg
27.
onsdag
17.45
TGB
2 - 0
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
NAB
TGB´s anlæg
27.
onsdag
17.45
NAB/NFB
HMH
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 7
Nr. Alslev stadion
TGB
Nr. Alslev stadion
27.
onsdag
18.15
MB
2 - 6
Herrer
M+32
Old Boys 1 • p1
MB's anlæg
TGB
MB's anlæg
28.
torsdag
19.00
TGB
3 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (02) Efterår • Pulje 2
TGB´s anlæg
Fårevejle BK
TGB´s anlæg
29.
fredag
18.00
TGB
livescore
2 - 7
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Vordingborg IF
TGB´s anlæg
30.
lørdag
10.00
LSF
livescore
2 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (04) efterår • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Nykøbing FC
Smørum Idrætscenter
30.
lørdag
14.30
Nykøbing FC
livescore
2 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (03) efterår • Pulje 2
Anlæg nord (01)
Næstved I.F.
Anlæg nord (01)
30.
lørdag
15.30
TGB
livescore
2 - 4
Herrer
Senior
Herre Serie 1 • p1
TGB´s anlæg
DMI
TGB´s anlæg
Oktober 2017
1.
søndag
12.00
Solrød FC
1 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (02) Efterår • Pulje 2
Solrød Idrætscenter
TGB
Solrød Idrætscenter
2.
mandag
19.00
TGB
livescore
4 - 0
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Pulje 1
Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
Solrød FC
Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
3.
tirsdag
17.30
NFB/NAB
livescore
3 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår • Pulje 3
Nr. Alslev stadion
TGB
Nr. Alslev stadion
3.
tirsdag
17.30
TGB
0 - 1
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Utterslev
TGB´s anlæg
4.
onsdag
17.30
Ørslev GIF (V)
2 - 3
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 4
Ørslev Sportsplads
TGB
Ørslev Sportsplads
4.
onsdag
17.30
MB
livescore
1 - 3
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (03) Efterår • Pulje 4
MB's anlæg
TGB
MB's anlæg
4.
onsdag
17.30
TGB
livescore
1 - 5
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
NAB/NFB/EB
TGB´s anlæg
5.
torsdag
18.45
Nykøbing FC
livescore
9 - 0
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (03) Efterår • Pulje 2
Anlæg syd (21)
HB Køge Pigefodbold
Anlæg syd (21)
7.
lørdag
11.00
Herfølge BK
1 - 9
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 5
Herfølge Stadion
TGB
Herfølge Stadion
7.
lørdag
12.00
Vemmelev SGI
livescore
1 - 5
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (02) Efterår • Pulje 2
Vemmelevhallen
Nykøbing FC
Vemmelevhallen
8.
søndag
10.00
TGB
livescore
1 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (03) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Vordingborg IF
TGB´s anlæg
8.
søndag
10.30
Rødbyhavn BK
livescore
3 - 4
Herrer
Senior
Herre Serie 3 • p1
Ved Rødbyhavn Sportshal
TGB
Ved Rødbyhavn Sportshal
8.
søndag
10.45
Eskilstrup
livescore
1 - 1
Herrer
Senior
Herre Serie 1 • p1
Eskilstrup stadion
TGB
Eskilstrup stadion
8.
søndag
11.00
TGB
1 - 5
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
IF Svend Gønge
TGB´s anlæg
8.
søndag
11.00
Ørslev GIF (V)
11 - 1
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 9
Ørslev Sportsplads
TGB
Ørslev Sportsplads
8.
søndag
11.00
TGB
2 - 5
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 7
TGB´s anlæg
Rønnede IF
TGB´s anlæg
8.
søndag
11.15
Vordingborg IF
UMH
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 8
Vordingborg Kunst "Panteren"
TGB
Vordingborg Kunst "Panteren"
8.
søndag
11.30
B 1903
livescore
2 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (03) efterår • Pulje 2
B1903
Nykøbing FC
B1903
8.
søndag
13.00
Ishøj IF
livescore
3 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (04) efterår • Pulje 1
Ishøj Idrætscenter
Nykøbing FC
Ishøj Idrætscenter
9.
mandag
17.30
TGB
6 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 8
TGB´s anlæg
FC Nakskov
TGB´s anlæg
9.
mandag
18.00
Væggerløse
0 - 1
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 4
Garant Arena
TGB
Garant Arena
10.
tirsdag
18.45
Nykøbing FC
livescore
3 - 5
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (02) Efterår • Pulje 2
Anlæg syd (21)
Vordingborg-Ørslev
Anlæg syd (21)
11.
onsdag
17.00
MB
0 - 7
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (03) Efterår • Pulje 4
MB's anlæg
TGB
MB's anlæg
11.
onsdag
17.15
ØUB
1 - 5
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 8
Øster Ulslev stadion
TGB
Øster Ulslev stadion
11.
onsdag
17.15
TGB
2 - 2
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
SB
TGB´s anlæg
11.
onsdag
17.15
Væggerløse
livescore
1 - 3
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 4
Garant Arena
TGB
Garant Arena
11.
onsdag
18.30
Holmegaard GB
0 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (02) Efterår • Pulje 2
Herlufmagle Kunstgræs
TGB
Herlufmagle Kunstgræs
12.
torsdag
17.30
TGB
UMH
Herrer
U15
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
HIF
TGB´s anlæg
12.
torsdag
18.15
TGB
3 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 5
TGB´s anlæg
Toksværd Olstrup Fodbold
TGB´s anlæg
13.
fredag
18.00
NAB/NFB/EB
livescore
2 - 1
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (03) Efterår • Pulje 4
Kvickly park
TGB
Kvickly park
14.
lørdag
13.15
Nykøbing FC
6 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (04) efterår • Pulje 1
Skovbanen (11 mands kunst)
AB Tårnby
Skovbanen (11 mands kunst)
14.
lørdag
15.00
Tuse IF
livescore
2 - 4
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (03) Efterår • Pulje 2
Tusehallen
Nykøbing FC
Tusehallen
15.
søndag
10.00
Herlufsholm GF
1 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 5
Herlufsholm Stadion
TGB
Herlufsholm Stadion
15.
søndag
10.45
TGB
livescore
6 - 2
Herrer
Senior
Herre Serie 1 • p1
TGB´s anlæg
SB
TGB´s anlæg
15.
søndag
11.00
TGB
1 - 7
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 9
TGB´s anlæg
Vordingborg IF
TGB´s anlæg
15.
søndag
13.00
TGB
livescore
8 - 1
Herrer
Senior
Herre Serie 3 • p1
TGB´s anlæg
Birket BK
TGB´s anlæg
21.
lørdag
15.30
NAB
Herrer
Senior
Herre Serie 1 • p1
Nr. Alslev stadion
TGB
Nr. Alslev stadion
22.
søndag
10.30
B. Frem
Herrer
Senior
Herre Serie 3 • p1
Inges Auto Park
TGB
Inges Auto Park
24.
tirsdag
17.30
Nykøbing FC
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Anlæg nord (01)
TGB
Anlæg nord (01)
28.
lørdag
11.00
TGB
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (02) Efterår • Pulje 2
TGB´s anlæg
Solrød FC
TGB´s anlæg
28.
lørdag
12.00
Nykøbing FC
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (03) efterår • Pulje 2
Anlæg nord (01)
AB
Anlæg nord (01)
28.
lørdag
13.00
Slagelse B&I
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (04) efterår • Pulje 1
Slagelse Stadion Kunst
Nykøbing FC
Slagelse Stadion Kunst
28.
lørdag
13.30
TGB
Herrer
Senior
Herre Serie 3 • p1
TGB´s anlæg
Ny Kappel BK 07
TGB´s anlæg
28.
lørdag
15.00
Nykøbing FC
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (03) Efterår • Pulje 2
Anlæg nord (01)
Greve Fodbold
Anlæg nord (01)
28.
lørdag
15.30
TGB
Herrer
Senior
Herre Serie 1 • p1
TGB´s anlæg
FC Nakskov
TGB´s anlæg
29.
søndag
09.45
TGB
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 7
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
29.
søndag
11.00
TGB
Herrer
U15
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Østmøn SGI
TGB´s anlæg
29.
søndag
11.00
TGB
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
FC Nakskov (1)
TGB´s anlæg

RSS FEED

Udpluk af sponsorer i TGB

TGB bruger cookies for at kunne give dig den bedst mulige oplevelse af vor hjemmeside. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies.