Menu
Senior 22. juni kl. 09:15
Pokalkamp: TGB vs Eskilstrup Referat: TGB vs Eskilstrup (Se fotos)
Aktiviteter i klubben
31. marts kl. 16:40 TGB klar med eFODBOLD
Generelt
25. marts kl. 10:47 Al aktivitet er fortsat lukket frem til 2. påskedag
Klatten
25. marts kl. 09:13 Klubbladet Klatten no 1, 2020 (1)
Generelt
11. marts kl. 22:01 AL træning / træningskampe aflyst !
Hjemmekampe i TGB
August 2020
10.
mandag
19.00
TGB
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2020/21 • Pulje 1
TGB´s anlæg
B1938/VB
TGB´s anlæg
11.
tirsdag
18.00
TGB
Herrer
Senior
Træningskamp Senior • Pulje 1
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
12.
onsdag
17.30
TGB
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
MB
TGB´s anlæg
12.
onsdag
19.00
TGB
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
Tingsted
TGB´s anlæg
13.
torsdag
19.00
TGB
Herrer
M+50
M+50 (Masters) 8M 2020/21 • Pulje 1
TGB´s anlæg
B 1938/VB
TGB´s anlæg
14.
fredag
17.30
TGB
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
15.
lørdag
10.00
TGB
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
ØUB
TGB´s anlæg
18.
tirsdag
18.30
TGB (2)
Herrer
U16
Ungdomspokal U16 Drenge (05) 20/21 • P1
TGB´s anlæg
Vordingborg IF (Ø2)
TGB´s anlæg
18.
tirsdag
19.00
TGB
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Rønnede IF
TGB´s anlæg
19.
onsdag
18.00
TGB
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår • Pulje 5
TGB´s anlæg
NAB
TGB´s anlæg
19.
onsdag
19.00
TGB
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
Ørslev GIF (V)
TGB´s anlæg
22.
lørdag
15.30
TGB
Herrer
Senior
Herre S 8v8 Efterår 2020 • p2
TGB´s anlæg
SB
TGB´s anlæg
23.
søndag
10.45
TGB
Herrer
Senior
Herre LF Serie Efterår 2020 • p1
TGB´s anlæg
Eskilstrup
TGB´s anlæg
23.
søndag
13.30
TGB
Herrer
Senior
Herre S2 Efterår 2020 • p1
TGB´s anlæg
Sandby
TGB´s anlæg
24.
mandag
18.45
TGB
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2020/21 • Pulje 1
TGB´s anlæg
SIF
TGB´s anlæg
24.
mandag
18.45
TGB
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 8M 2020/21 • Pulje 1
TGB´s anlæg
MB
TGB´s anlæg
26.
onsdag
17.45
TGB
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
ØUB (2)
TGB´s anlæg
26.
onsdag
19.00
TGB
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
FC Nakskov
TGB´s anlæg
26.
onsdag
19.00
TGB
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
SIF
TGB´s anlæg
27.
torsdag
18.45
TGB
Herrer
M+50
M+50 (Masters) 8M 2020/21 • Pulje 1
TGB´s anlæg
B. Frem
TGB´s anlæg
29.
lørdag
11.00
TGB
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Lynge-Broby IF
TGB´s anlæg
29.
lørdag
13.30
TGB
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Raklev GI
TGB´s anlæg
30.
søndag
10.45
TGB
Herrer
Senior
Herre LF Serie Efterår 2020 • p1
TGB´s anlæg
Branderslev IF
TGB´s anlæg
31.
mandag
18.30
TGB
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 8M 2020/21 • Pulje 1
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
September 2020
1.
tirsdag
18.45
TGB
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Præstø IF
TGB´s anlæg
5.
lørdag
10.00
TGB
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår • Pulje 5
TGB´s anlæg
Nyraad/VIF
TGB´s anlæg
6.
søndag
13.30
TGB
Herrer
Senior
Herre S2 Efterår 2020 • p1
TGB´s anlæg
Horbelev
TGB´s anlæg
7.
mandag
18.00
TGB
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2020/21 • Pulje 1
TGB´s anlæg
Tingsted
TGB´s anlæg
9.
onsdag
18.30
TGB
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
SB
TGB´s anlæg
9.
onsdag
18.30
TGB
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
B 1990
TGB´s anlæg
9.
onsdag
18.30
TGB
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
NFB/NAB/EB
TGB´s anlæg
10.
torsdag
18.00
TGB
Herrer
M+50
M+50 (Masters) 8M 2020/21 • Pulje 1
TGB´s anlæg
Eskilstrup
TGB´s anlæg
11.
fredag
18.00
TGB
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår • Pulje 5
TGB´s anlæg
FC Nakskov
TGB´s anlæg
12.
lørdag
11.30
TGB
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Haslev FC
TGB´s anlæg
12.
lørdag
11.30
TGB
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
FC Nakskov
TGB´s anlæg
12.
lørdag
13.30
TGB
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Fårevejle BK
TGB´s anlæg
12.
lørdag
13.30
TGB
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
NAB/EB
TGB´s anlæg
13.
søndag
10.45
TGB
Herrer
Senior
Herre LF Serie Efterår 2020 • p1
TGB´s anlæg
B. Frem
TGB´s anlæg
13.
søndag
13.00
TGB
Herrer
Senior
Herre S2 Efterår 2020 • p1
TGB´s anlæg
MB
TGB´s anlæg
13.
søndag
13.00
TGB
Herrer
Senior
Herre S 8v8 Efterår 2020 • p2
TGB´s anlæg
Bogø IF
TGB´s anlæg
15.
tirsdag
18.00
TGB
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
B. Frem
TGB´s anlæg
19.
lørdag
10.00
TGB
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår • Pulje 5
TGB´s anlæg
Faxe Ladeplads IF
TGB´s anlæg
19.
lørdag
13.30
TGB
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Høng GF
TGB´s anlæg
19.
lørdag
13.30
TGB
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
NFC/VIF
TGB´s anlæg
19.
lørdag
15.30
TGB
Herrer
Senior
Herre S 8v8 Efterår 2020 • p2
TGB´s anlæg
Guldborg
TGB´s anlæg
21.
mandag
17.30
TGB
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2020/21 • Pulje 1
TGB´s anlæg
Horbelev
TGB´s anlæg
23.
onsdag
17.45
TGB
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
B. Frem
TGB´s anlæg
23.
onsdag
17.45
TGB
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
IF Svend Gønge
TGB´s anlæg
24.
torsdag
17.30
TGB
Herrer
M+50
M+50 (Masters) 8M 2020/21 • Pulje 1
TGB´s anlæg
Tingsted
TGB´s anlæg
24.
torsdag
17.30
TGB
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
B 1938
TGB´s anlæg
26.
lørdag
10.00
TGB
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Herlufsholm GF
TGB´s anlæg
27.
søndag
10.45
TGB
Herrer
Senior
Herre LF Serie Efterår 2020 • p1
TGB´s anlæg
DMI
TGB´s anlæg
27.
søndag
13.00
TGB
Herrer
Senior
Herre S2 Efterår 2020 • p1
TGB´s anlæg
Tirsted IK 85
TGB´s anlæg
28.
mandag
17.30
TGB
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 8M 2020/21 • Pulje 1
TGB´s anlæg
LUIF
TGB´s anlæg
Oktober 2020
3.
lørdag
11.30
TGB
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Skælskør/ØB
TGB´s anlæg
3.
lørdag
13.30
TGB
Herrer
Senior
Herre S 8v8 Efterår 2020 • p2
TGB´s anlæg
B1938/LUIF
TGB´s anlæg
4.
søndag
12.00
TGB
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Borup IF Fodbold
TGB´s anlæg
7.
onsdag
17.15
TGB
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
Møns FK
TGB´s anlæg
7.
onsdag
17.15
TGB
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
Horbelev
TGB´s anlæg
7.
onsdag
17.15
TGB
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
ØUB (1)
TGB´s anlæg
Stævner
August 2020
10.
mandag
19.00
TGB
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2020/21 • Pulje 1
TGB´s anlæg
B1938/VB
TGB´s anlæg
11.
tirsdag
18.00
TGB
Herrer
Senior
Træningskamp Senior • Pulje 1
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
12.
onsdag
17.30
TGB
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
MB
TGB´s anlæg
12.
onsdag
19.00
TGB
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
Tingsted
TGB´s anlæg
13.
torsdag
19.00
TGB
Herrer
M+50
M+50 (Masters) 8M 2020/21 • Pulje 1
TGB´s anlæg
B 1938/VB
TGB´s anlæg
14.
fredag
17.30
TGB
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
Nykøbing FC
TGB´s anlæg
15.
lørdag
10.00
TGB
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår • Pulje 3
TGB´s anlæg
ØUB
TGB´s anlæg
18.
tirsdag
18.30
TGB (2)
Herrer
U16
Ungdomspokal U16 Drenge (05) 20/21 • P1
TGB´s anlæg
Vordingborg IF (Ø2)
TGB´s anlæg
18.
tirsdag
19.00
TGB
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 4
TGB´s anlæg
Rønnede IF
TGB´s anlæg
19.
onsdag
18.00
TGB
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår • Pulje 5
TGB´s anlæg
NAB
TGB´s anlæg
19.
onsdag
19.00
TGB
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 6
TGB´s anlæg
Ørslev GIF (V)
TGB´s anlæg
22.
lørdag
15.30
TGB
Herrer
Senior
Herre S 8v8 Efterår 2020 • p2
TGB´s anlæg
SB
TGB´s anlæg
;
TGB bruger cookies for at kunne give dig den bedst mulige oplevelse af vor hjemmeside. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies.