Menu
Senior I går kl. 08:49
Serie 1 hjemme mod Branderslev lørdag Lørdag den 29. april 2017 kl. 15:30
Senior
TGB's 1. hjemmekamp onsdag d. 12. april
Generelt
Generalforsamlingen 2017
Ungdom
Ungdomsrådet kommet godt fra start !
Aktiviteter i klubben
Læder & Sport, Sakskøbing viser årets kollektion 2017
Hjemmekampe i TGB
April 2017
29.
lørdag
13.45
TGB
livescore
2 - 3
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (03) • Pulje 4
TGB´s anlæg
Rishøj Boldklub
TGB´s anlæg
29.
lørdag
15.30
TGB
1 - 4
Herrer
Senior
Herre Serie 1 Nedrykningsspil • p1
TGB´s anlæg
Branderslev IF
TGB´s anlæg
Maj 2017
1.
mandag
19.00
TGB (1)
Herrer
Veteran
Veteran 8-mands • p1
TGB´s anlæg
TGB (2)
TGB´s anlæg
3.
onsdag
18.30
TGB
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (01) • Pulje 4
TGB´s anlæg
Væggerløse
TGB´s anlæg
3.
onsdag
19.00
TGB
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 • Pulje 7
TGB´s anlæg
Eskilstrup BK
TGB´s anlæg
6.
lørdag
10.00
TGB
Herrer
U12
U-12 drenge 2, 8-mands, årgang 05 • p2
TGB´s anlæg
B. Frem
TGB´s anlæg
6.
lørdag
11.30
TGB
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (01) • Pulje 3
TGB´s anlæg
Frem/DMI
TGB´s anlæg
6.
lørdag
12.00
TGB
Kvinder
U12
U-12 pige årg. 05, 8-mands • p1
TGB´s anlæg
DMI
TGB´s anlæg
7.
søndag
11.00
TGB
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (04) • Pulje 5
TGB´s anlæg
Rønnede IF
TGB´s anlæg
8.
mandag
19.00
TGB (2)
Herrer
Veteran
Veteran 8-mands • p1
TGB´s anlæg
MB
TGB´s anlæg
9.
tirsdag
17.45
TGB
Herrer
U12
U-12 drenge 2, 8-mands, årgang 05 • p2
TGB´s anlæg
FC Nakskov (1)
TGB´s anlæg
9.
tirsdag
19.00
TGB
Herrer
Senior
Herre Senior 8 - Mands • p2
TGB´s anlæg
Guldborg
TGB´s anlæg
10.
onsdag
18.30
TGB
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (01) • Pulje 4
TGB´s anlæg
Østmøn SGI
TGB´s anlæg
10.
onsdag
19.00
TGB
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (04) • Pulje 8
TGB´s anlæg
MB
TGB´s anlæg
13.
lørdag
10.00
TGB
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (03) • Pulje 4
TGB´s anlæg
DMI/B1990
TGB´s anlæg
15.
mandag
19.00
TGB (1)
Herrer
Veteran
Veteran 8-mands • p1
TGB´s anlæg
Guldborg
TGB´s anlæg
17.
onsdag
19.00
TGB
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys indledende • p2
TGB´s anlæg
Væggerløse
TGB´s anlæg
17.
onsdag
19.15
TGB
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 • Pulje 7
TGB´s anlæg
Utterslev
TGB´s anlæg
19.
fredag
19.00
TGB
Herrer
Senior
Herre Serie 1 Nedrykningsspil • p1
TGB´s anlæg
Tirsted IK 85
TGB´s anlæg
20.
lørdag
11.00
TGB
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (04) • Pulje 5
TGB´s anlæg
Næstved I.F.
TGB´s anlæg
20.
lørdag
13.30
TGB
Herrer
Senior
Herre Serie 2 Nedrykningsspil • p1
TGB´s anlæg
B 1990
TGB´s anlæg
20.
lørdag
15.30
TGB
Herrer
Senior
Herre Senior 8 - Mands • p2
TGB´s anlæg
Sydfalster
TGB´s anlæg
22.
mandag
19.00
TGB (1)
Herrer
Veteran
Veteran 8-mands • p1
TGB´s anlæg
Utterslev
TGB´s anlæg
23.
tirsdag
18.30
TGB
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (01) • Pulje 4
TGB´s anlæg
Tingsted
TGB´s anlæg
24.
onsdag
17.45
TGB
Herrer
U11
U-11 drenge , 8-mands, årg. 06 • p1
TGB´s anlæg
HIF
TGB´s anlæg
28.
søndag
10.45
TGB
Herrer
Senior
Herre Serie 1 Nedrykningsspil • p1
TGB´s anlæg
Guldborg IF
TGB´s anlæg
28.
søndag
13.00
TGB
Herrer
Senior
Herre Serie 2 Nedrykningsspil • p1
TGB´s anlæg
Errindlev
TGB´s anlæg

RSS FEED

Udpluk af sponsorer i TGB

Vi anvender cookies for at forbedre din oplevelse, opsamle statistik og huske indstillinger - i forhold til det indhold vi laver i TGB men også i forhold nye tiltag, sponsorer mv. Ved at klikke videre accepterer du dette.