Menu

Kampprogram for PRIMATAG cup 2015

image
18. december 2015 kl. 11:45
Se kampprogrammet for TGB's 2. juledagsstævne

Kampprogram for PRIMATAG cup 2015

Traditionen tro arrangere Toreby Grænge Boldklub indendørsstævne i Torebyhallen 2. Juledag. Der spilles efter gældende regler for indefodbold med små mål. Bemærk dog, at der er særskilte kriterier for at deltage i mix rækken, da midst 2 af de 4 spillere på banen skal være inden for følgende kategorier: under 14 år/kvinder/herre over 50 år. Der spilles 7 minutter i hver kamp, dog spilles finalerne over 2 x 5 minutter. hvert hold må maks. bestå af 6 spillere. En repræsentant for holdet skal henvende sig ved stævneledelsen midst 15 min før holdets første kamp Førstnævnte hold stiller op på den banehalvdel der er nærmest måltavlen og giver bolden op. HUSK!! At være klar til kamp i god tid, da uret vil blive sat i gang hurtigst muligt efter hver kamp. De to bedst placerede i hver gruppe går videre til kvartfinalerne.

Spilleregler er ophængt i hallen, ret til ændringer forbeholdes.

Kampnr.

KL.

Pulje

Hold

 

 

1

9:00

Mix 1

The Thoregaard's

-

Sonny VVS

2

9:08

Mix 1

Team Family

-

FC Babselona

3

9:16

Mix 2

SCHNACK

-

Holdet

4

9:24

Mix 2

jansen

-

AJ Consult

5

9:32

Mix 3

Steen morfar´s Sportsmassage

-

Langelandsfonden

6

9:40

Mix 3

Colourplus

-

Det' Deivid!

7

9:48

Mix 1

Team Family

-

The Thoregaard's

8

9:56

Mix 1

Sonny VVS

-

FC Babselona

9

10:04

Mix 2

jansen

-

SCHNACK

10

10:12

Mix 2

Holdet

-

AJ Consult

11

10:20

Mix 3

Det' Deivid!

-

Steen morfar´s Sportsmassage

12

10:28

Mix 3

Langelandsfonden

-

Colourplus

13

10:36

Mix 1

FC Babselona

-

The Thoregaard's

14

10:44

Mix 1

Team Family

-

Sonny VVS

15

10:52

Mix 2

AJ Consult

-

SCHNACK

16

11:00

Mix 2

Holdet

-

jansen

17

11:08

Mix 3

Colourplus

-

Steen morfar´s Sportsmassage

18

11:16

Mix 3

Langelandsfonden

-

Det' Deivid!

19

11:24

Hygge 1

Mudgee Wolves

-

Nørre Alslev / Szczecin

20

11:32

Hygge 1

Egedals Bonderøve

-

FC Den Store Roman

21

11:40

Hygge 2

Family Guys

-

Steen morfar´s Sportsmassage

22

11:48

Hygge 2

FC Den Store Roman II

-

The Yellow Snake

23

11:56

Mix Kvartfinale 1

Vinder MIX Pulje 1

-

Nr. 2 MIX Pulje 2

24

12:04

Mix Kvartfinale 2

Vinder MIX Pulje 2

-

Bedste 3er i MIX

25

12:12

Mix Kvartfinale 3

Vinder MIX Pulje 3

-

Næst bedst 3er i MIX

26

12:20

Mix Kvartfinale 4

Nr. 2 Mix Pulje 1

-

Nr. 2 Mix Pulje 3

27

12:28

Hygge 3

FC Hygge

-

De urørlige 

28

12:36

Hygge 3

Spritmannequinerne

-

The Nova man's

29

12:44

Hygge 4

2 Goals 1 cup

-

FC Trifolium

30

12:52

Hygge 4

Stone 45 min

-

LF Langelandsfonden

31

13:00

Hygge 5

Drengene

-

Total Yndlingshold

32

13:08

Hygge 5

Grunk og Polles nytårshold

-

FC Lambrusco

33

13:16

MIX Semifinale 1

Vinder kamp 23

-

Vinder kamp 24

34

13:24

MIX Semifinale 2

Vinder kamp 25

-

Vinder kamp 26

35

13:32

Hygge 1

FC Den Store Roman

-

Mudgee Wolves

36

13:40

Hygge 1

Nørre Alslev / Szczecin

-

Egedals Bonderøve

37

13:48

Hygge 2

FC Den Store Roman II

-

Family Guys

38

13:56

Hygge 2

Steen morfar´s Sportsmassage

-

The Yellow Snake

39

14:04

Finale MIX

Vinder kamp 33

-

Vinder kamp 34

40

14:19

Hygge 3

Spritmannequinerne

-

FC Hygge

41

14:27

Hygge 3

De urørlige 

-

The Nova man's

42

14:35

Hygge 4

Stone 45 min

-

2 Goals 1 cup

43

14:43

Hygge 4

FC Trifolium

-

LF Langelandsfonden

44

14:51

Hygge 5

Grunk og Polles nytårshold

-

Drengene

45

14:59

Hygge 5

Total Yndlingshold

-

FC Lambrusco

46

15:07

Hygge 1

Mudgee Wolves

-

Egedals Bonderøve

47

15:15

Hygge 1

FC Den Store Roman

-

Nørre Alslev / Szczecin

48

15:23

Hygge 2

The Yellow Snake

-

Family Guys

49

15:31

Hygge 2

Steen morfar´s Sportsmassage

-

FC Den Store Roman II

50

15:39

Hygge 3

The Nova man's

-

FC Hygge

51

15:47

Hygge 3

Spritmannequinerne

-

De urørlige 

52

15:55

Hygge 4

LF Langelandsfonden

-

2 Goals 1 cup

53

16:03

Hygge 4

Stone 45 min

-

FC Trifolium

54

16:11

Hygge 5

FC Lambrusco

-

Drengene

55

16:19

Hygge 5

Total Yndlingshold

-

Grunk og Polles nytårshold

56

16:27

Pulje vinder kamp

Vinder Hygge 1

-

Nr. 2 Hygge 2

57

16:35

Pulje vinder kamp

Vinder Hygge 2

-

Nr. 2 Hygge 1

58

16:43

Hygge Kvartfinale 1

Vinder Hygge 3

-

Nr. 2 Hygge 4

59

16:51

Hygge Kvartfinale 2

Vinder Hygge 4

-

Nr. 2 Hygge 3

60

16:59

Hygge Kvartfinale 3

Vinder kamp 56

-

Nr. 2 Hygge 5

61

17:07

Hygge Kvartfinale 4

VinderHygge 5

-

Vinder kamp 57

62

17:15

Elite 1

BOAK A/S

-

Hansens Gulvafslibning

63

17:23

Elite 1

Colourplus

-

Dansk Lyn Transport

64

17:31

Elite 2

Eglund Køreskole/2G Software

-

Birkerød Elite

65

17:39

Elite 2

Dantools A/S

-

Gazas Børn Græder

66

17:47

Elite 3

MD Rustfri

-

POWER EL

67

17:55

Elite 3

Oraleh

-

Brolagt.dk

68

18:03

Elite 4

Holger Danske Flytteforretning

-

Tømmermester Claus Pedersen

69

18:11

Elite 4

Jo safety

-

Tømrermester Michael Sørensen

70

18:19

Hygge Semifinale 1

Vinder kamp 60

-

Vinder kamp 58

71

18:27

Hygge Semifinale 2

Vinder kamp 61

-

Vinder kamp 59

72

18:35

Elite 1

Colourplus

-

BOAK A/S

73

18:43

Elite 1

Hansens Gulvafslibning

-

Dansk Lyn Transport

74

18:51

Elite 2

Dantools A/S

-

Eglund Køreskole/2G Software

75

18:59

Elite 2

Birkerød Elite

-

Gazas Børn Græder

76

19:07

Elite 3

Oraleh

-

MD Rustfri

77

19:15

Elite 3

POWER EL

-

Brolagt.dk

78

19:23

Elite 4

Jo safety

-

Holger Danske Flytteforretning

79

19:31

Elite 4

Tømmermester Claus Pedersen

-

Tømrermester Michael Sørensen

80

19:39

Hygge Finale

Vinder kamp 70

-

Vinder kamp 71

81

19:47

Elite 1

Dansk Lyn Transport

-

BOAK A/S

82

19:55

Elite 1

Hansens Gulvafslibning

-

Colourplus

83

20:03

Elite 2

Gazas Børn Græder

-

Eglund Køreskole/2G Software

84

20:11

Elite 2

Birkerød Elite

-

Dantools A/S

85

20:19

Elite 3

Brolagt.dk

-

MD Rustfri

86

20:27

Elite 3

POWER EL

-

Oraleh

87

20:35

Elite 4

Tømrermester Michael Sørensen

-

Holger Danske Flytteforretning

88

20:43

Elite 4

Tømmermester Claus Pedersen

-

Jo safety

89

20:51

Elite Kvartfinale 1

Vinder Elite 1

-

Nr. 2 Elite 2

90

20:59

Elite Kvartfinale 2

Vinder Elite 2

-

Nr. 2 Elite 1

91

21:07

Elite Kvartfinale 3

Vinder Elite 3

-

Nr. 2 Elite 4

92

21:15

Elite Kvartfinale 4

Vinder Elite 4

-

Nr. 2 Elite 3

93

21:23

Elite Semifinale 1

Vinder kamp 91

-

Vinder kamp 89

94

21:31

Elite Semifnale 2

Vinder kamp 92

-

Vinder kamp 90

95

21:39

Elite Finale

Vinder kamp 94

-

Vinder kamp 93

Er der spørgsmål vedr. programmet, så kan jeg kontatkes på Tlf 40936383 Adam Dreyer.

Glædelig jul
Ønskes af TGB

TGB bruger cookies for at kunne give dig den bedst mulige oplevelse af vor hjemmeside. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies.