Menu

AC BIler Cup 2. juledagskampprogram 2018

image Kampprogram 2018

kamp

kl.

Nærmest måltavlen

Nærmest Cafe

Program

1

09.00

De sammenbragte

FC Nysted

Pulje 1 Mix

2

9:08

Koch´s VVS

Team farfar

Pulje 1 Mix

3

9:16

FC Fendt

Team R&M

Pulje 2 Mix

4

9:24

5 danskere og en jente

FC Småsteen

Pulje 2 Mix

5

9:32

FC Easter

De gule trunter

Pulje 1 Pink

6

9:40

Fitnisserne

De hjemvendte

Pulje 1 Pink

7

9:48

Old Girls

Koch´s VVS

Pulje 2 Pink

8

9:56

Team No Mercy

FC Fricva

Pulje 2 Pink

9

10:04

De sammenbragte

Koch´s VVS

Pulje 1 Mix

10

10:12

FC Nysted

Team farfar

Pulje 1 Mix

11

10:20

FC Fendt

5 danskere og en jente

Pulje 2 Mix

12

10:28

Team R&M

FC Småsteen

Pulje 2 Mix

13

10:36

FC Easter

Fitnisserne

Pulje 1 Pink

14

10:44

De gule trunter

De hjemvendte

Pulje 1 Pink

15

10:52

Old Girls

Team No Mercy

Pulje 2 Pink

16

11:00

Koch´s VVS

FC Fricva

Pulje 2 Pink

17

11:08

Team farfar

De sammenbragte

Pulje 1 Mix

18

11:16

Koch´s VVS

FC Nysted

Pulje 1 Mix

19

11:24

FC Småsteen

FC Fendt

Pulje 2 Mix

20

11:32

5 danskere og en jente

Team R&M

Pulje 2 Mix

21

11:40

De hjemvendte

FC Easter

Pulje 1 Pink

22

11:48

Fitnisserne

De gule trunter

Pulje 1 Pink

23

11:56

FC Fricva

Old Girls

Pulje 2 Pink

24

12:04

Team No Mercy

Koch´s VVS

Pulje 2 Pink

25

12:12

vinder pulje 1

nr. 2 pulje 2

Semi Mix

26

12:20

nr. 2 pulje 1

vinder pulje 2

Semi Mix

27

12:28

vinder pulje 1

nr. 2 pulje 2

Semi Pink

28

12:36

nr. 2 pulje 1

vinder pulje 2

Semi Pink

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

12:44

Spritmannequinnerne

Sort På Hvidt Allstar

Pulje 1 Hyg

30

12:52

Sundby Byg

Landmænd søger kærlighed

Pulje 1 Hyg

31

13:00

Team Klunke

Copenfalster FF

Pulje 2 Hyg

32

13:08

Micki Cheng og hans disciple

Langelandsfonden 1

Pulje 2 Hyg

33

13:16

vinder kamp 25

vinder kamp 26

Finale Mix

34

13:24

Totalt Ynglingshold

3 kampe og i bad

Pulje 3 Hyg

35

13:32

De gamle

Langelandsfonden 2

Pulje 3 Hyg

36

13:40

Chrillos kegler

FC Nysted

Pulje 4 Hyg

37

13:48

Under Uret

Sent ude

Pulje 4 Hyg

38

14:56

vinder kamp27

vinder kamp 28

Finale Pink

 

 

 

 

7 min buffer

39

14:11

Spritmannequinnerne

Sundby Byg

Pulje 1 Hyg

40

14:19

Sort På Hvidt Allstar

Landmænd søger kærlighed

Pulje 1 Hyg

41

14:27

Team Klunke

Micki Cheng og hans disciple

Pulje 2 Hyg

42

14:35

Copenfalster FF

Langelandsfonden 1

Pulje 2 Hyg

43

14:43

Totalt Ynglingshold

De gamle

Pulje 3 Hyg

44

14:51

3 kampe og i bad

Langelandsfonden 2

Pulje 3 Hyg

45

14:59

Chrillos kegler

Under Uret

Pulje 4 Hyg

46

15:07

FC Nysted

Sent ude

Pulje 4 Hyg

47

15:15

Landmænd søger kærlighed

Spritmannequinnerne

Pulje 1 Hyg

48

15:23

Sundby Byg

Sort På Hvidt Allstar

Pulje 1 Hyg

49

15:31

Langelandsfonden 1

Team Klunke

Pulje 2 Hyg

50

15:39

Micki Cheng og hans disciple

Copenfalster FF

Pulje 2 Hyg

51

15:47

Langelandsfonden 2

Totalt Ynglingshold

Pulje 3 Hyg

52

15:55

De gamle

3 kampe og i bad

Pulje 3 Hyg

53

16:03

Sent ude

Chrillos kegler

Pulje 4 Hyg

54

16:11

Under Uret

FC Nysted

Pulje 4 Hyg

55

16:19

vinder pulje 1

nr. 2 pulje 2

1/4 Hyg

56

16:27

nr. 2 pulje 1

vinder pulje 2

1/4 Hyg

57

16:35

vinder pulje 3

nr. 2 pulje 4

1/4 Hyg

58

16:43

nr. 2 pulje 3

vinder pulje 4

1/4 Hyg

 

 

 

 

10 min buffer

59

17:00

MD Rustfri

Lægehuset Bondovej

Pulje 1 Elite

60

17:08

BK

Gazas børn græder

Pulje 1 Elite

61

17:16

GP Nordic

Team X

Pulje 2 Elite

62

17:24

Købstædernes Forsikring

Hannes Herligheder

Pulje 2 Elite

63

17:32

vinder kamp 55

vinder kamp 58

Semi Hyg

64

17:40

vinder kamp 57

vinder kamp 56

Semi Hyg

 

 

 

 

5 minutters buffer

65

17:53

MD Rustfri

BK

Pulje 1 Elite

66

18:01

Lægehuset Bondovej

Gazas børn græder

Pulje 1 Elite

67

18:09

GP Nordic

Købstædernes Forsikring

Pulje 2 Elite

68

18:17

Team X

Hannes Herligheder

Pulje 2 Elite

69

18:25

vinder kamp 63

vinder kamp 64

Finale Hyg 2*5 minutter

 

 

 

 

5 minutters buffer

70

18:40

Gazas børn græder

MD Rustfri

Pulje 1 Elite

71

18:48

BK

Lægehuset Bondovej

Pulje 1 Elite

72

18:57

Hannes Herligheder

GP Nordic

Pulje 2 Elite

73

19:05

Købstædernes Forsikring

Team X

Pulje 2 Elite

 

 

 

 

5 min Pause

74

19:18

vinder pulje 1

nr 2 pulje 2

Semi Elite

75

19:26

vinderpulje 2

nr 2 pulje 1

Semi Elite

 

 

 

 

5 min pause

76

19:39

taber kamp 74

taber kamp 75

3. Plads Elite2*5 minutter

77

19:49

vinder kamp 74

vinder kamp 75

Finale Elite 2 *5 minutter

Se regler >>

Tak til vore sponsorer:

Eliterækken (hovedsponsor)
- AC Biler

Herrer-hyggerækken
- Toms Have, Park & Anlæg + Mond of Copenhagen

Mix-rækken
- Ipsen Elservice + Toreby Købmandshandel

Pink-League
- CroneVikar 

TGB bruger cookies for at kunne give dig den bedst mulige oplevelse af vor hjemmeside. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies.